ŽODŽIAI LENGVAI
KETVIRTOJI PAMOKA

Metodas, kurį paaiškinsiu šioje pamokoje yra itin svarbus norint išmokti greitai įsiminti užsienio kalbos žodžius.
Labai svarbu, kad Jūs pilnai įsisavintumėte šią metodiką ir išlavintumėte savo įgūdžius iki reikiamo lygio, todėl ši pamoka bus ilgesnė nei įprastai ir veikiausiai intensyvesnė.
Pamokos trukmė yra 1 val. Labai rekomenduoju visą pamoką išklausyti vienu prisėdimu, tad jei dabar neturite laiko, sugrįškite, kai turėsite. Pasiruoškite popieriaus lapą arba sąsiuvinį ir rašiklį bei plytelę juodo šokolado (buvę mokiniai sako, kad padeda). Atliksime daug praktinių pratimų. 

ĮSPĖJIMAS: Nesitikėkite idealių rezultatų iš pirmo karto. Šioje pamokoje pateikti pratimai bus labai neįprasti ir įpusėjus pamokai užduotys palaipsniui sunkės. Jei nepavyks atlikti visko be klaidų, tai yra visiškai normalu. Jūs pirmą kartą praktikuositės su šia metodika ir todėl klysti labai natūralu ir sveikintina. Mąstykite, kad atėjote pirmą kartą į sporto klubą. Tik šį kartą tai sporto klubas Jūsų smegenims. 

Jei turite idėjų kaip šios pamokos gali tapti dar geresnės ir šaunesnės, būtinai pasidalinkite jomis čia.
Jūsų komentarai ir konstruktyvi kritika visada yra laukiama. Kitoje pamokoje gausite prieigą prie specialios kompiuterinės programos, kuri padės galutinai užtvirtinti tarimo ir transkripcijos žinias.