Atminties akademija

Mūsų misija – supažindinti visuomenę su atminties technikomis ir pasirūpinti, kad atminties lavinimas taptų mokykline disciplina visose Lietuvos mokyklose.

Apie lektorių

 

Išsilavinimas

2012 metais baigė verslo vadybos ir administravimo studijas anglų kalba Vilniaus Gedimino technikos universitete ir įgijo bakalauro laipsnį. 

Kalbantis 3 kalbomis

Be anglų kalbos Henrikas taip pat gali susikalbėti rusų bei vokiečių kalbomis. 

Lietuvos rekordininkas;

Henrikas 5 kartus dalyvavo Lietuvos π čempionate ir visuose užėmė pirmąją vietą bei pastatė Lietuvos rekordą užrašydamas 5001  π konstantos skaitmenį po kablelio iš atminties visiškai be klaidų.

Daugiau kaip 50 mokyklų ir švietimo įstaigų

Siekdamas įgyvendinti užsibrėžtą misiją Henrikas jau pravedė seminarus ir mokymus daugiau kaip 50 Lietuvos mokyklų bei švietimo įstaigų, kurių metu mokyklų bendruomenių nariai sužinojo ir įvaldė pagrindines efektyvaus mokymosi metodikas.

Sugebėjimus pademonstravo gyvai televizijoje bei radijuje

Henrikas nekartą buvo pakviestas į LRT televizijos laidą „Labas rytas, Lietuva!“, dalyvavo laidoje „KK2 penktadienis“, dalinosi žiniomis „Power Hit radio“ eteryje.

Konsultuoja įmonių vadovus

Henrikas yra reguliariai kviečiamas konsultuoti ir apmokyti įvairaus dydžio įmonių vadovus bei jų kolektyvus atminties lavinimo bei efektyvių mokymosi metodų klausimais.

Daugiau kaip 13 metų patirtis

Pirmą kartą susipažinęs su atminties technikomis dar 11-oje klasėje Henrikas praktikuoja šias metodikas ir gilina savo žinias šioje srityje jau daugiau kaip 13 metų. Nuo kitų specialistų labiausiai išsiskiria tuo, jog viską, ką dėsto, gali pademonstruoti pats kiekvienam savo mokiniui.

Apie mus spaudoje, radijoje ir televizijoje

Sužinokite daugiau apie mus ir mūsų veiklą iš straipsnių spaudoje ir siužetų televizijoje bei radijoje.