Tikiu, jog gyvenime yra 3 esminės sritys, kuriomis kiekvienas privalome rūpintis norėdami mėgautis maksimalia gyvenimo kokybe. Šios sritys yra:

  • Sveikata.
  • Santykiai.
  • Turtas (dvasinis ir materialinis).

Mūsų užduotis tarsi žonglieriams palaikyti visas gyvenimo sritis pastoviame aukštyje, tačiau yra žmogiška retkarčiais pamesti kamuoliuką: kažką apleidžiame, pamirštame, laiku nepadarome ir tik po kiek laiko pamatome savo neapdairumo pasekmes.

q

Pavyzdžiui, daug dirbdami ir ignoruodami savo sveikatą, galime tapti nedarbingi. Dėl prastos savijautos galime būti suirzę ir taip priversti aplinkinius mūsų vengti ir gal net atimti galimybę susipažinti su būsimais verslo partneriais ar darbdaviais.
Ignoruodami savo santykių kokybę bei kiekybę galime tapti izoliuotais ir vienišais, o dar blogiau – apsupti save netinkamų žmonių, kompanija, kas taps dar vienu išbandymu sveikatai bei turtui.

Ir priešingai – jei pagerinsime bent vieną iš šių sričių, tikėtina, jog teigiami pokyčiai persiduos į kitas sritis. Didesnis atlyginimas leis įsigyti sporto klubo abonementą. Geresnė fizinė forma suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, jums bus lengviau susirasti naujų draugų.

qw

Būtent dėl to rytais keliatės į darbą, kai kurie padaro mankštą, stengiatės valgyti sveiką maistą, būnate mandagūs bendraudami su klientais, kolegomis ir aplinkiniais. Darote tai nebūtinai dėl to, kad taip norite. Tiesiog šie įpročiai padeda mums visiems išgyventi.

Įgūdžiai ir įrankiai (technologijos) nulėmė žmonijos progresą ir sukūrė XXI amžių, tokį, kokiu mėgaujamės šiandien. Mūsų gyvenimo kokybė esamuoju laiku tiesiogiai priklauso nuo įgūdžių, kuriuos (ne)įgijome laikui bėgant ir technologijų, kurias (ne)naudojome savo tikslams pasiekti.

Daug žmonių vis dar gyvena nuolatinėje nežinioje, nerime, baimėje dėl rytojaus, trokšdami susikurti sau saugumą ir stabilumą. Kai pats susiduriu su panašiais jausmais, klausiu savęs, kokių įgūdžių ir įrankių man reikės, kad pasiekčiau savo tikslą, savo svajones. Manau, tai saugiausias būdas garantuotai gauti tai, ko iš tiesų noriu gyvenime. Juk niekas nežino, ko iš mūsų pareikalaus rytdiena, tačiau jeigu esi tinkamai pasiruošęs, miegosi ramiau.

qwe

Nemaža visuomenės dalis vis dar nežino, jog atmintį galima išlavinti ir mokytis bei tobulėti nepalyginamai greičiau. Žmonės tiesiog tiki, jog vieniems lemta būti talentingiems ir sėkmingiems, o kitiems likimas tiesiog pašykštėjo gabumų. Ši nuomonė yra didžiausias melas formuojantis klaidingą požiūrį į save ir į gyvenimą.

Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės – taip teigia mūsų įstatymai. Taigi, žinokite, jūs esate talentingesnis ir gabesnis nei manote. Belieka išmokti ištraukti jūsų gabumus į dienos šviesą.