Mokymai švietimo įstaigoms

Mokymo(si) kompetencijų ugdymo seminarai bei kursai švietimo įstaigų bendruomenėms

Išmokite taikyti atminties technikas mokyklinėms disciplinoms

Sužinokite kaip pritaikyti atminties technikas bet kokiai mokyklinei disciplinai ir palengvinkite, pagreitinkite bei pralinksminkite mokymo(si) procesą sau ir savo mokiniams.

„Sudėkite“ informaciją vaikams į galvas

Ar gi nebūtų šaunu, jei žinotumėte kaip „sudėti“ visus būtinus mokslinius faktus savo mokiniams į atmintį net jei jie to nesistengtų pasiekti? Naudodami atminties technikas galėsite tai padaryti.

w

Paverskite sunkias ir nuobodžias temas įdomiomis

Įvaldykite atminties technikas ir išmokite pateikti dėstomą informaciją pačiu įdomiausiu ir suprantamiausiu būdu savo mokiniams.

Įsiminkite visų savo moksleivių vardus

Ar jaučiate įtampą vien pagalvoję, jog reiks įsiminti šimtus naujų mokinių vardų atėjus rugsėjo 1-ajai? Vardus galima įsiminti lengvai, greitai ir ilgam taikant tinkamas įsiminimo metodikas.

l

Padidinkite mokinių motyvaciją mokytis

Mokiniai nenori mokytis? Jiems neįdomi Jūsų dėstoma disciplina? 

Sužinokite kaip atminties technikos gali padidinti mokinių norą mokytis ir smalsumą subalansuojant mokymosi krūvį su mokinių gebėjimais.

Ugdykite mokinių mokymosi kompetencijas

Svarbiausias įgūdis, kurį galite išugdyti savo mokiniams, tai gebėjimas ir noras mokytis visą gyvenimą. Atminties technikos padidins kiekvieno moksleivio mokymosi kompetencijas ir suteiks noro bei motyvacijos siekti naujų įgūdžių bei žinių visą likusį gyvenimą.

Akredituotos programos

 

Visos siūlomos mokymų programos akredituotos.
Mokymų dalyviams išduodame pažymėjimus. 
Lankstus mokymų grafikas bei temos.

Mokyklos su kuriomis jau esame dirbę

[sp_wpcarousel id=”7731″]

Dėkojame Atminties akademijos lektoriui H.Šalūgai už pravestus seminarus mokytojams ir mokiniams “Efektyvi atmintis”. Seminaro metu klausytojai buvo mokomi lavinti savo atmintį per patį save. Tokiu būdu informacija įsimenama geriausiai. Mokytojai ir mokiniai seminaro metu įgijo žinių atminties lavinimo bei tobulino srityje ir patobulino mokėjimo mokytis bei asmeninio veiksmingumo kompetencijas.

Daina Juškauskienė

Direktorė, Vilkaviškio S.Nėries pagrindinė mokykla

Tai buvo man nauja, įdomu. Lektoriaus kalba įtaigi, patraukianti. Kai reikės kažką prisiminti tikrai pasinaudosiu vaizdiniais, nes įsitikinau, kad taip tikrai lengviau;
Sužinojau naujų atminties lavinimo būdų, kuriuos tikrai panaudosiu savo asmeniniame gyvenime ir darbe;
Patiko jauno ir savo srityje besitobulinančio lektoriaus mintys ir pastebėjimai. Manau, kad pradedantiems jauniems mokytojams tai - gražus ieškojimų ir tobulėjimo pavyzdys;

Mokytojai

Vilkaviškio r. Alvito pagrindinė mokykla

Seminaras labia patiko, išmokau naudotis pateiktais įsiminimo metodais. Tai įdomu, linksma ir, svarbiausia, naudinga.
Praktiškai žinias teko taikyti mokantis anglų kalbos žodžius. Iš pradžių atrodo, kad tai tik žaidimas, bet vėliau įsitikinau, kad tai veikia. Organizatoriams dėkoju ir linkiu sėkmės.

Vilija Vyšniauskienė

Pradinių klasių mokytoja, Vilkaviškio “Ąžuolo” progimnazija


Sužinokite daugiau

Palikite užklausą ir mes susieksime su Jumis