Atminties akademija

Anglų kalbos
kursai STARTER

A1-A1.2 lygio anglų kalbos kursai.
Įvaldyk anglų kalbos gramatikos pagrindus!
Suformuok kalbėjimo, suvokimo, rašymo ir skaitymo įgūdžius nuosekliai pateiktose pamokose su specializuotais pratimais, testais bei video pavyzdžiais iš populiariausių filmų ir serialų.

Atminties akademija

Anglų kalbos
kursai STARTER

A1-A1.2 lygio anglų kalbos kursai.
Įvaldyk anglų kalbos gramatikos pagrindus!
Suformuok kalbėjimo, suvokimo, rašymo ir skaitymo įgūdžius nuosekliai pateiktose pamokose su specializuotais pratimais, testais bei video pavyzdžiais iš populiariausių filmų ir serialų.

NEMOKAMA PAMOKA JAU GRUODŽIO 7 d.

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

NEMOKAMA PAMOKA JAU GRUODŽIO 7 d.

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Daugiau kaip 1000 patenkintų mokinių

Mūsų kursus jau praėjo daugiau kaip 1000 mokinių nuotoliniu būdu ir dabar šie mokymai prieinami ir VIDEO pamokų formatu.
Pradėkite tobulinti savo anglų kalbos žinias, registruokitės nemokamai pamokai ir prisijunkite prie anglų kalbą įvaldžiusių lietuvių iš viso pasaulio.

“Prieš šiuos kursus anglų kalbos galima sakyti visiškai nemokėjau. Išklausiusi visą kursą tikrai pastebiu ryškų skirtumą savo žodyne ir gramatikoje. Smagiausia, kad vėl tikiu, jog kalbų mokytis lengva.”

Nijolė P.

“Man patiko kursas. Anglų kalbos mokiausi prieš gerus 35 metus ir skirtumas tarp to kaip mokė anuomet ir kaip mokiausi šiuose kursuose kaip diena ir naktis. Rekomenudoju visiems.”

Vidgaudas A.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Inga K.

“Kursas atitiko mano mokymosi stilių. Viskas išnagrinėta ir paaiškinta iki smulkmenų, tai einant per temas nuolat auga pasitikėjimas savimi ir savo anglų kalbos gebėjimais.”

Ruslanas A.

“Anglų kalbos žinios pas mane buvo labai minimalios ką iš filmų ar serialų titruotų išgirsdavau, stengdavausi įsiminti ir tiek. Man patiko kursas, nes čia irgi naudojo filmus ir serialus kaip pavyzdžius įvairioms taisyklėms paaiškinti ir taip daug įdomiau mokytis buvo.”

Silvija P.

Šiuose kursuose gausite

Pamokas video formatu

Pagrindinis video pamokų pranašumas yra tas, jog jūs valdote pamoką. Nesupratote konkretaus punkto? Dėmesys nuklydo kitur? Vienas mygtuko spustelėjimas ir galite vėl pasiklausyti konkrečią temą.
Šis modernus mokymosi būdas leis ramiai ir užtikrintai perprasti kiekvieną mūsų dėstomą temą.

Specialią kompiuterinę programėlę

Kartu su kurso mokomąja medžiaga gausite specialią programėlę su įgarsintais gramatinių struktūrų pavyzdžiais. Šią programėlę galėsite naudoti savo telefone ir kompiuteryje.

Specializuotus pratimus bei testus

Norint laisvai bendrauti anglų kalba, rekalingi įgūdžiai, kurie veiks automatiškai. Visa tai pasiekiama TIK SISTEMINGOS PRAKTIKOS dėka, kurią užtikrins mūsų paruošti pratimai bei testai.

Realūs pavyzdžiai iš populiariausių filmų ir serialų

Klausymas ir suvokimas yra patys svarbiausi įgūdžiai anglų kalboje. Juk daug dažniau vartosite anglų kalbą kaip žiūrovas/ klausytojas, o ne aktyvus kalbėtojas, todėl itin svarbu skirti deramą dėmesį šių gebėjimų lavinimui. Mūsų kursuose klausymą ir suvokimą lavinsite su žymiausiais pasaulio aktoriais ir konkrečiomis frazėmis iš jūsų pamėgtų filmų ir serialų.

Teminis žodynas ir kortelės žodžiams įsiminti

Prieš kiekvieną pamoką pateikiame specialų teminį žodyną sudarytą iš žodžių, kuriuos sutiksite konkrečioje pamokoje. Šiems žodžiams išmokti gausite specialias korteles, kurių pagalba įsiminimas pasidarys žymiai greitesnis ir lengvesnis.

Aiškiai pateiktos ir nuosekliai išnagrinėtos gramatines taisyklės

Anglų kalbos mokytis lengva ir paprasta, JEIGU mokomasi sistemingai ir nuosekliai. Tinkamas ir išsamus temų išdėstymas užtikrina aiškumą, suvokimą ir pasitikėjimą savo įgūdžiais, ir būtent tai yra mūsų pagrindinis prioritetas anglų kalbos kursuose STARTER.

Mokykis bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje

Anglų kalbos kursai STARTER yra autoriniai Henriko Šalūgos kursai, kuriuose išsamiai dėstoma anglų kalbos gramatika pasitelkiant pažangiausius metodus ir technologijas įdomioms ir interaktyvioms pamokoms sukurti. Dabar šie kursai yra prieinami VIDEO formatu, todėl galite juos stebėti iš bet kurio pasaulio kampelio ir bet kuriuo metu per savo išmanųjį telefoną ar kompiuterį.

Kodėl turėtum išbandyti mūsų mokymus?

Mūsų kursai sudaryti su ypatingu dėmesiu mokiniui ir jo rezultatams. Stengiamės, kad šie kursai būtų įdomūs, įtraukiantys, bet taip pat ir reikalaujantys pastangų bei dėmesingo mokymosi. Netikime magiškomis formulėmis, tačiau tikime efektyviu mokymu(si) ir tuo vadovaujamės šiuose kursuose.

PAMOKOS BE STRESO

BE nuobodulio

BE NAMŲ DARBŲ

BE KALIMO

BE PAINIavos

BE TUŠČIŲ PAŽADŲ

Registruokis nemokamai pamokai

Atsiliepimai apie kursus

“Ilgas ir išsamus kursas. Šiaip gal didžiausią efektą jaučiau iš pratimų, nes juose kiekvieną naują taisyklę gramatikos galima atidirbti.”

Edgaras A.

“Geras mokytojas, geras kursas. “

Aušra K.

“Man šituos mokymus parekomendavo viena draugė. Nors apie pačią mokyklą nebuvo tekę anksčiau girdėti, bet nusprendžiau surizikuoti. Labai džiaugiuosi, kad pasiryžau, nes kiekviena pamoka pranoko mano lūkesčius.”

Beata I.

“Labai geras ir dėmesingas mokytojas. Puikiai suorganizuotas kursas. Lauksiu tęsinio aukštesniuose lygiuose.”

Jolanta S.

“Patogus kursas įvairiausio gyvenimo ritmo žmonėms. Aš laiko mokytis daug neturiu, bet patogu, kad yra pamokų įrašai ir programėlė, tai visada gali prisėsti ir pasimokyti bent 15 min. per dieną ir taip pamažu judėti tikslo link.”

Petras R.

“Smagi mokymosi atmosfera. Labai išsamios ir moderniai padarytos pamokos.”

Diana N.

“Man šitos pamokos buvo labai įdomi ir nauja patirtis. Pirmą kartą mokiausi kursuose kurie vyksta per internetą. Anglų kalbos beveik nemokėjau, tai buvo pradžioje sudėtinga, bet stengiausi laikytis mokytojo rekomendacijų ir persilaužiau.”

Vladislovas L.

“Patiko kursas ir naudojami filmukai pamokose. Verta išbandyti.”

Donatas K.

“Man šiaip patinka mokytis, nuolat investuoju į save ir žinias, tai anglų kalba jau senokai sukosi galvose. Pamačiau reklamą Henriko,
sudomino nu ir sugalvojau pabandyti. Tai pasimokęs vos 1 mėnesį tikrai jaučiu, kad daug išmokau. Aišku visko taip greitai neišmoksi, bet motyvacijos po tokių kursų dar daugiau nei pradedant. “

Audrius B.

“Visada žavėjausi tais, kas anglų kalbą laisvai mokėjo. Tiek daug privalumų su ja ateina. Gali filmus žiūrėti be titrų, knygas originalo kalba skaityti. Supratau, kad daug prarandu nemokėdamas jos. Tai su šiais kursais jau jaučiuosi pramokęs nemažai ir ketinu mokytis ir toliau.”

Rytis J.

“Susiklostė gyvenime taip, kad teko išvykti dirbti svetur. Kalbų niekada nesimokiau, nes niekada man jų nereikėjo ir štai pirmą kartą tikrai labai prireikė anglų kalbos… Tai džiaugiuosi, kad pavyko palyginus greitai pramokti pagrindus.”

Ričardas R.

“Ilgai ruošiausi mokytis anglų kalbą, bet vis nerasdavau laiko vis kažkas sutrukdydavo… Šiemet pagaliau atsirado galimybė mokytis stabiliu ir reguliariu grafiku, tai nieko nelaukdama ir užsiregistravau. Labai gerai, kad pamokų įrašai yra, tai vis persižiūriu.”

Julija B.

“Ačiū už nuostabų kursą ir nuoširdų darbą.”

Viktorija R.

“Kokybiškai padarytas kursas. Man patinka, kad gali laisvai pasirinkti, kurią pamoką žiūrėti, nes kai kurios temos man jau buvo žinomos iš anksčiau.”

Agnesė K.

“Išklausiau visą kursą. Nesitikėjau, kad bus tiek daug medžiagos. Rekomenduoju.”

Ugnius Č.

“Kursas geras ir mokytojas nemelagis, tai gal čia svarbiausia. Pasakė kokias temas išdėstys, kiek realu išmokti ir tą ir išmokė.
Vertinu gerai.”

Darius E.

“Aš anglų kalbą mokiausi pas Henriką nuosekliai nuo kurso pradedantiesiems, tada žodžių įsiminimo kurso ir dabar jau mokausi gramatikos, tai kai visus tris kursus praeini pasidaro labai viskas ir lengva ir aišku. “

Lilija A.

“Aš mėgstu keliauti ir bendrauti. Moku vokiečių kalbą, bet reikia ir anglų kalbos, tai taip ir atsidūriau kursuose. Kas man labai patiko tai testai, kur galėjau objektyviai įsivertinti savo žinias po kiekvienos temos. Ačiū Henrikui už pamokas.”

Andrius K.

“Dažnai tenka važiuoti į komandiruotes ir ne visi užsienio partneriai moka ar noriai bendrauja rusiškai. Tai supratau, kad niekur nedingsiu ir teks mokytis anglų. Tai pasimokęs mėnesį padariau gan stiprią pažangą, nes jau galiu ir maisto užsisakyti ir vienu kitu sakiniu angliškai apsikeisti, kas man atrodė nerealu.”

Artūras S.

“Aš pasirinkau mokytis anglų kalbą, nes nuolat su ja susiduriu ir labai erzina, kai turiu prašinėti pagalbos, kad kas nors išverstų sakinį kokiose instrukcijose ar pan.”

Piotr I.

“Dukros vyras užsienietis ir norėjosi pagaliau pradėti bendrauti kaip sakant be vertėjos 😀 tai nusprendžiau pasimokyti anglų kalbos. Gal dar nesu visko išmokusi ir pati geriausia anglų kalbos kalbėtoja, bet esu patenkinta savo pasiekimais šiuose kursuose.”

Teresė F.

“Aš norėjau išvykti studijuoti semestrui į užsienį. Žinojau tai dar prieš stodama, tik va mokykloje su anglų buvo prastai. Tai sugalvojau kad kol nevėlu  reik pasistengti paismokyti nes žinau, kad tikrai prireiks. Esu dėkinga už suteiktas anglų kalbos žinias.”

Eglė S.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Ignas P.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Elvyra F.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Egidijus R.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Greta L.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Birutė B.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Arminas B.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Vida K.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Denis G.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Šarūnas J.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Edita C.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Monika T.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Indrė M.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Miglė M.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Deividas I.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Edvinas N.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Erikas B.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Linas Č.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Kristina V.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Neringa P.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Laura L.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Adelina G.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Vilija O.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Gintarė U.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Ingrida L.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Nerijus K.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Evelina K.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Ovidijus T.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Ana V.

“Jei anksčiau būčiau žinojus, kad egzistuoja tokie kursai tikriausiai būčiau sutaupius kelis tūkstančius Eur, kuriuos išleidau kalbėjimo praktikos pamokoms ir būčiau išvaisčiusi daug mažiau laiko mokantis padrikai kalbėjimo pamokose. Jei norite sistemingai mokytis ir gauti rezultatą, rekomenduoju Henriko anglų kalbos kursus.”

Vilius A.