Mokymai verslui

Atminties lavinimo bei asmeninio produktyvumo 
didinimo mokymai įmonių vadovams bei jų kolektyvams

Apie seminarus

Išmok mokytis, padidink kvalifikaciją

Gebėjimas mokytis yra svarbiausias 21 amžiaus sėkmingos asmenybės bruožas. Investuodami į efektyvias mokymosi metodikas investuojate į visus kitus gebėjimus, kuriuos įgysite ateityje, nes būtent mokėjimas mokytis padidins bendrą jūsų mokymosi kokybę.

Kaip įsiminti vardus

Įmonės kolektyvas yra didžiausias turtas, kuris nulemia ilgalaikę veiklos sėkmę. Išmokite įsiminti vardus ir užmegzkite asmeninį ryšį su kiekvienu nauju darbuotoju bei komandos nariu nuo pirmosios dienos.

Padidinkite koncentraciją

Didesnė koncentracija padeda pasiekti aukštesnių rezultatų per trumpesnį laiką. Sužinokite kaip lavinti savo gebėjimą susikaupti ir dirbti nesiblaškant ilgus laikotarpius.

Paspartinkite mokymosi procesus

Greitis suteikia konkurencinį pranašumą ne tik versle, bet ir gyvenime. Įvaldę atminties technikas žinosite kaip mokytis 5 kartus greičiau ir efektyviau išnaudoti savo protinius gebėjimus.

Pagerinkite atmintį

Užmaršumas gali brangiai atsieiti ne tik laiko, bet ir pinigų prasme. Užmiršti vardai, susitikimų datos, veiklos statistika gali kainuoti milžiniškas sumas. Priverskite savo atmintį tarnauti Jums ir sutaupykite tūkstančius eurų.

Įgykite daugiau pasitikėjimo savimi

Naujai suformuoti įgūdžiai bei įgytos žinios pakeis jūsų požiūrį į save, savo galimybes ir nulems su kokiu užsidegimu bei motyvacija dirbsite ateityje bei kokius tolimesnius tikslus sau kelsite.

Buvome pasikvietę Henriką į svečius pravesti atminties treniruotę. Pranešėjas negalėjo atsikvėpti net pertaukėlių metu, nes būdavo „atakuojamas“ kolegų klausimais. Papasakotos technikos, jų kombinacijų bei pritaikymo būdai, realūs pavyzdžiai ir kartu atliekami pratimai viršijo mūsų lūkesčius. Sako, kad labai gerai, jog iš konferencijų išsineši vieną naudingą dalyką, tačiau šįkart su savimi išsinešėme visą kalną naudingos informacijos, kurią dabar pritaikome ne tik darbiniame, bet ir asmeniniame gyvenime.

Marta Sprogytė

Personalo vadovė, Tesonet

Savo veikloje bendrauju su daugybe klientų. Vienas dažniausių iššūkių su kuriais susiduriu yra klientų vardai. Anksčiau tam turėjau specialius sąrašus ir programėles, nes maniau, jog tai vienintelis būdas atsiminti visus svarbius žmones po mėnesio, pusmečio ar keletos metų. Seminaro metu Henrikas man parodė kaip naudodamas keletą paprastų technikų lengvai galiu įsiminti ir atsiminti kiekvieno sutikto žmogaus vardą neribotą laiką. Šis įgūdis man tarnauja kiekvieną dieną tiek versle, tiek asmeniniame gyvenime.

Algirdas Viltrakis

Įkūrėjas, Charizma.lt

Su kolegomis likome priblokšti savo galimybėmis. Seminaro metu Henrikas pademonstravo metodikas, kurių pagalba galima įsiminti bet kokią informaciją 3-5 kartus greičiau ir svarbiausia mes turėjome galimybę išbandyti viską patys praktikoje. Nuo klientų vardų iki svarbios veiklos statistikos ar mokymuose išgirstos informacijos, Henriko metodika pritaikomas visoms šioms sritims.
Kiekvienas vadovas turėtų išmokti mokytis pagal šias sistemas, nes jos garantuoja rezultatus..

Gžegož Zablockij

Projektų vadovas, UAB „ICONA“

Susisiekite su mumis

Palikite užklausą ir mes atsiųsime Jums pasiūlymą su konkrečiomis seminarų bei kursų programomis.