„Žodžiai lengvai“
Kaip įsiminti 100 anglų kalbos žodžių per 1 val. 

Analogų Lietuvoje neturintys internetiniai kursai, kuriuose įvaldysite atminties technikas ir išmoksite įsiminti naujus anglų kalbos žodžius
100 ir daugiau žodžių per 1 val. greičiu.

1 pamoka: įžanga ir anglų kalbos fonetika

Šioje pamokoje sužinosite pagrindinius mokymosi principus, kurių laikysimės visų kursų metu. Taip pat pradėsime mokytis anglų kalbos fonetikos pagrindų: priebalsių tarimo ir transkripcijos. Atliksime tarimo pratimus.

30 min.

2 pamoka : balsiai ir dvibalsiai

Šioje pamokoje toliau gilinsime anglų kalbos fonetikos žinias. Mokysimės balsių ir dvibalsių tarimo bei transkripcijos. Atliksime tarimo pratimus.

14 min.

3 pamoka : transkripcijos kortelės

Šioje pamokoje gausite specialias korteles, kurios padės sustiprinti suformuotas tarimo ir transkripcijos žinias bei nusistatyti ir pašalinti visas spragas.

5 min.

4 pamoka : sąsajų metodas (1 dalis)

Šioje pamokoje susipažinsite su atminties technikų princpais ir pagrindais. Pradėsime mokytis sąsajų metodo ir atliksime daug pratimų.

1 val.

5 pamoka : ypatinga programa

Šioje pamokoje gausite prieigą prie specialios kompiuterinės programos, kuri padės kartotis ir užtvirtinti ilgalaikėje atmintyje įgytas anglų kalbos tarimo žinias, o vėliau ir anglų kalbos žodžius.

20 min.

6 pamoka : tarimo praktika

Šioje pamokoje atliksime izoliuotą anglų kalbos tarimo praktiką. Mokysimės skaityti anglų kalbos žodžius užrašytus transkripcijos simboliais. Tai itin svarbus įgūdis, kurį naudosime vėlesnėse šio kurso pamokose. 

10 min.

7 pamoka : sąsajų metodas (2 dalis)

Šioje pamokoje gilinsime jūsų sąsajų metodo žinias.
Susipažinsime su pagrindiniais vaizdinių kūrimo principais
ir atliksime sąsajų metodo egzaminą. Taip pat gausite detalias instrukcijas tolimesnėms darbo priemonėms pasigaminti.

1 val.

8 pamoka : asociatyvinis mąstymas ir kodavimas

Šioje pamokoje atliksime daug pratimų jūsų asociatyviniam mąstymui paruošti tolimesniam darbui pagal „Žodžiai lengvai“ metodiką. Taip pat palengva pradėsime mokytis kodavimo – bene sunkiausių įgūdžių visoje metodikoje. Atliksime izoliuotus kodavimo praktikos pratimus. Taip pat gausite prieigą prie anglų kalbos daiktavardžių teminio žodyno su kuriuo dirbsime jau kitoje pamokoje.

1 val.

9 pamoka : žodžių įsiminimo algoritmas

Šioje pamokoje pradėsime dirbti su teminiais anglų kalbos daiktavardžių žodynais. Mokysimės žodžių įsiminimo algortimo bei kartojimosi, kad žodžiai išliktų atmintyje visam gyvenimui.

42 min.

10 pamoka : keletas klausimų

Atsakykite į keletą klausimų ir gaukite specializuotus pratimus žodžių įsiminimo įgūdžiams sustiprinti.

5 min.

11 pamoka : rekomendacijos ir patarimai

Šioje pamokoje gausite daugybę rekomendacijų ir patarimų kaip pagerinti savo rezultatus mokantis pagal „Žodžiai lengvai“ metodiką.

32 min.

12 pamoka : Ebinghauzo užmiršimo teorema

Šioje pamokoje sužinosite kodėl ir kaip užmirštate informaciją.
Susipažinsite ir įvaldysite žodžių kartojimosi algoritmą bei gausite prieigą prie žodžių failių, kuriuos galėsite įsikelti į ankstesnėse pamokose minėtą kompiuterinę programą. 

15 min.

13 pamoka : izoliuota detalizacijos praktika

Šioje pamokoje atliksime daug detalizacijos pratimų,
kurie sustiprins jūsų gebėjimą vizualizuoti pasirinktus vaizdinius ir pagreitins bendrą žodžių įsiminimo procesą.

1 val.

14 pamoka : istorijos metodas

Šioje pamokoje susipažinsite su istorijos metodu, kuris palengvins naujų žodžių kodavimą ateityje. Atliksime daug praktinių pratimų.

9 min.

15 pamoka : būdvardžiai ir veiksmažodžiai

Šioje pamokoje gausite prieigą prie teminių būdvardžių ir veiksmažodžių žodynų. Sužinosite kaip įsiminti būdvardžius ir veiksmažodžius bei gausite specifines rekomendacijas kaip dirbti su šiais žodžiais savarankiškai ateityje.

6 min.

16 pamoka : kaip įsiminti taisyklingą rašybą

Šioje pamokoje sužinosite kaip įsiminti taisyklingą anglų kalbos žodžių rašybą nesimokant specifinių rašybos bei tarimo taisyklių.

8 min.

17 pamoka : kursų pabaiga

Tai yra paskutinė „Žodžiai lengvai“ kursų pamoka.

2 min.

Henrikas Šalūga

Lektorius

Lietuvos rekordinikas,
5 kartus Lietuvos π čempionato nugalėtojas, 2013 m. atstovavo Lietuvą pasauio atminties čempionate, geriausias atminties technikų specialistas Lietuvoje.